Aktualności

Wirtualny Teatr Historii Niepodległa” wyrusza w Polskę!

Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa to stworzona przez Fundację Koncept Kultura oraz Biuro Programu „Niepodległa” przestrzeń, w której popularyzujemy historię Polski za pomocą technologii Virtual Reality. 
Na gości czeka 15 obrotowych foteli, wyposażonych w najnowsze urządzenia VR. Zapraszamy na dwa pokazy Virtual Reality podczas których staniemy twarzą w twarz z bohaterami polskiej historii. Regulamin pokazów

Rezerwacje Puck >>

 

 

 

Ludzie fundacji

Koncept Kultura to twórcze perpetuum mobile, napędzane energią grupy kreatywnych pasjonatów. Od wielu lat tworzymy projekty w obszarze historii, literatury, sztuki, nowoczesnych technologii i edukacji muzealnej. 
Naszą pasją jest opowiadanie o wydarzeniach historycznych za pomocą nowoczesnych, często zaskakujących, form przekazu. 
Angażujemy odbiorcę, zarażamy go ciekawością historii, kultury i tradycji polskiej. Udowadniamy, że ich poznawanie może być fascynującą przygodą.

KREATYWNY. PEŁEN PASJI. 
TRADYCYJNIE NOWOCZESNY.
KONCEPT KULTURA

Fundacja skupia pasjonatów od lat działających w sferze dziedzictwa historycznego i kulturowego. Spotkaliśmy się, aby spełniać marzenia i wspólnie realizować interdyscyplinarne projekty, które zawsze pragnęliśmy tworzyć. Aby to osiągnąć połączyliśmy siły z różnych dziedzin (nauki humanistyczne, edukacja, rekonstrukcja, literatura, film, sztuki plastyczne, fotografia, informatyka).

Do Konceptu wnosimy wieloletnie doświadczenia z pracy w muzeach i innych instytucjach kultury, a także kreatywność i pasję do działania, które napędzają nasze twórcze perpetuum mobile.

poznaj ludzi fundacji >>

 

Portfolio

Ludzie fundacji od lat realizują różnorodne projekty społeczne i kulturalne. Pracowaliśmy w muzeach, domach kultury, współpracowaliśmy z wieloma organizacjami i instytucjami kultury, co zaowocowało dziesiątkami zrealizowanych projektów.
Mamy na swoim koncie współorganizację wystaw, akcji społecznych, zajęć edukacyjnych, rekonstrukcji historycznych, kampanii promocyjnych. Tworzyliśmy aplikacje i portale internetowe, produkowaliśmy koncerty.

Za nami tysiące godzin spędzonych w zespołach projektowych. Dzięki temu, niemal w każdym regionie Polski spotykamy osoby, z którymi współpracowaliśmy, zaczynając od generowania pomysłów, tworzenia scenariuszy, przez organizację, realizację, aż do premiery każdego wydarzenia. 
 

Nasze doświadczenie >> 

 

Partnerzy

Nasze sukcesy są możliwe dzięki wsparciu Partnerów Konceptu. Wspierają nas wiedzą, doświadczeniem oraz pomagają finansować nasze działania.

Codziennie udowadniamy, że współpraca międzysektorowa w partnerstwie publiczno-prywatno-społecznym jest możliwa i ma głęboki sens. 

Wspólnie realizujemy projekty oraz budujemy wizerunek instytucji dbających o dziedzictwo historyczne i kulturowe.

Razem możemy więcej!
Serdecznie dziękujemy!

Poznaj naszych partnerów

 

Kontakt

Fundacja Koncept Kultura
ul. Inżynierska 13/15 m.14, 05-822 Milanówek

KRS 0000622315   REGON 364765195   NIP 5291812365

Anna Osiadacz prezes zarządu       
a.osiadacz@konceptkultura.pl
T: +48 604 285 129

Zygmunt Fit członek zarządu 
konceptkultura@gmail.com 
T: +48 665 398 349
          

KONTO 
Bank Credit Agricole SWIFT AGRIPLPR
PL     23 1940 1076 3168 6828 0000 0000 
USD  43 1940 1076 3168 6899 0000 0000 

Statut
KRS